Wersje językowe
Waluty
Jak opakowanie wpływa na sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. 0
Jak opakowanie wpływa na sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Jak opakowanie wpływa na sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Wysyłając zamówienie do klienta pamiętaj, że sposób jego pakowania to wizytówka Twojej firmy!

Jeśli chcesz osiągać długoterminowe zyski, musisz zadbać o to, aby Twoi klienci byli zadowoleni. Następnie polecą Cię swoim znajomym i sami wrócą na zakupy.
Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest efekt, który można osiągnąć już na etapie dostarczania zamówienia do klienta. Wyobraź sobie, że jesteś na jego miejscu i chcesz zobaczyć nowy zakup. To moment, w którym możesz wywołać najwięcej emocji, które składają się na Twoją ostateczną satysfakcję i zbudować trwałą relację z klientem.

Efektem „unboxingu” jest wrażenie, jakie możesz wywrzeć na kliencie poprzez sposób pakowania Twojego produktu. Jest to zrozumiałe w firmach opartych na sprzedaży ekskluzywnych i prestiżowych produktów, ale wszyscy sprzedawcy powinni pamiętać o tej zasadzie. Tą zasadą powinni kierować się w szczególności młodzi przedsiębiorcy, którzy wprowadzają na rynek nowe marki, gdyż często pomijają ten element podczas planowania.

Podążaj za trendami i wybierz ekologię!

Coraz więcej klientów przy podejmowaniu decyzji zakupowych zwraca uwagę na walory ekologiczne. Widać to w rosnącym zainteresowaniu produktami ekologicznymi, ale jednym z symptomów ignorowanych przez przedsiębiorców jest wrażliwość tej grupy klientów na branie odpowiedzialności za środowisko naturalne. Obserwacje trendów pokazują, że folia bąbelkowa coraz bardziej wywiera negatywne wrażenie, bazując na świadomości, że często „produkuje” sporo odpadów.

Wybierając karbowany papier o strukturze plastra miodu jako środek zabezpieczający produkty podczas transportu, budujesz wizerunek swojej firmy w oparciu o świadomość ekologiczną. Dodatkowym efektem, który uzyskasz, jest poprawa estetyki przesłanego produktu, a Ty pozytywnie wpłyniesz na zadowolenie klienta i późniejsze relacje z nim.

Komentarze do wpisu (0)

@neteko.eu

Papier nacinany Siatka 3D plaster miodu JAK PAKOWAĆ_ (NOTCHED PAPER 3D MESH HONEYCOMB) - NETEKO.eu (1)

♬ original sound - neteko.eu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl